پیام نوروزی مدیر عامل محترم پتروشیمی فن آوران

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی فن آوران متن پیام نوروزی جناب آقای مهندس بهزادی مدیر عامل محترم پتروشیمی فن آوران به شرح زیر است :

   برآمــد صبـــح و بــوی نـــوروز                            به کــام دوستــان و بخت پیــروز

  مبارک بادت این سال و همه سال                     همایون بادت این روز و همه روز

در سالی که آخرین روزها و ساعات آن در حال گذر است؛ از همکاری، دوستی و همراهی و بزرگی شما بسیار آموختم و در سالی که پیش روی ماست،  با نگرشی امیدوارانه برای ساختن آینده ای روشن برای مجتمع نام آور پتروشیمی فن آوران با تکیه بر ایمان ، دانش ، خودباوری گام بر می داریم.

در سال ۱۳۹۶ علیرغم مشکلات و مسائل فراوان که بخشی به دلیل به تعویق افتادن چند ساله تعمیرات اساسی مجتمع بود با تلاش و کوشش تک تک شما و عمل به منشور اقتصاد مقاومتی و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه محیط زیست ؛ موفق به کسب مقام برتر صنعت سبز و دریافت نشان زرین در بین شرکت های نفت ، گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی کشور شدیم. همچنین در این راستا افزایش چشمگیر و قابل ملاحظه ارزش سهام و سود عملیاتی شرکت ، مدیریت هزینه ها ، راه اندازی بخش خودکفایی و ساخت داخل و نظام مشار کت و بهره وری ، اقدامات ارزنده ای انجام شد.

این اقدامات و دستاوردها مرهون تلاش ، کوشش و زحمات تمامی پرسنل خدوم و زحمت کش می باشد.

دست همه شما و همه کسانی را که برای بزرگی نام شرکت و پیشرفت  و سود آوری آن که اکثریت سهام آن متعلق به بیمه شدگان و مستمری بگیران شریف سازمان تامین اجتماعی ، صندوق بازنشستگی کشوری و صندوق نفت می باشد  را به گرمی  می فشارم و آرزومندم همه با هم در اعتلاء نام شرکت گام بر داریم.

از جانب خود و به نمایندگی از هیئت مدیره محترم ،از خدای مهربان  تندرستی ، شادکامی ، بهروزی و پیروزی شما را خواهانم و امیدوارم کارها را بر دانش بنیاد نهیم تا خود را توانمند و میهن خویش را آباد کنیم.

                                                                                                   بهمن بهزادی

                                                                                  مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره

۳٫۱ K
دسته‌بندی مهمترین عناوین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *