اولین اجلاس هم اندیشی مدیران HSE و انرژی هلدینگ تاپیکو در پتروشیمی فن آوران برگزار شد

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل امروز صبح اولین اجلاس هم اندیشی مدیران HSE و  انرژی هلدینگ تاپیکو با حضور مدیران ارشد شرکت های تابعه در سالن جلسات پتروشیمی فن آوران برگزار شد .

در افتتاحیه این اجلاس جناب مهندس بهزادی مدیر عامل محترم به اهمیت واحد های انرژی و ایمنی پرداختند و همچنین ایشان فرمودند :  در این روز امکانی فراهم می شود که واحدهای مربوطه ، تجربیات و پیشرفتهای خودشان را به دیگر شرکت ها منتقل کنند و با اشاعه ی خود ارزیابی نقاط ضعف و قوت خود را شناخته و ضمن رفع آنها از فرصتهای پیش آمده در این اجلاس جهت ارتقای کیفیت سطح موارد مرتبط به صنعت بهره بگیرند.

مدیر عامل پتروشیمی فن آوران :  یکی از  مهمترین شاخص توسعه یافتگی این مجتمع  ، توسعه نیروی انسانی متخصص است که توانسته است  در رشد و پیشرفت این مجتمع نقش کلیدی ایفا کند. در این راستا این مجتمع جزو سرآمدان بکارگیری نیروی جوان در هلدینگ تاپیکو نیز می باشد .

در ادامه جناب مهندس شیخ بگلو  رییس واحد HSE  و آقای مهندس مشیری رییس واحد انرژی از پتروشیمی فن آوران از اقدامات و دستاورد های واحد مطبوع خود ایراد سخن کردند .

شایان ذکر است که در اولین روز برگزاری  این اجلاس دوره های آموزشی مرتبط از طرف شرکت های پشم شیشه ایران و فرآورده های نسوز ایران برگزار شد

و در پایان اولین روز از اجلاس دو روزه هم اندیشی مدیران HSE و  انرژی هلدینگ تاپیکو تصاویر ماندگاری را از دریچه دوربین روابط عمومی مشاهده می کنید :

kod1_p1290863.jpg

3bdj_p1290838.jpg

zqai_p1290909.jpg

krh5_p1290911.jpg

 

۲٫۵ K
دسته‌بندی مهمترین عناوین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *