مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت پتروشیمی فن آوران

آیین تجلیل از کارگران نمونه شرکت پتروشیمی فن آوران

عصر امروز مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت پتروشیمی فن آوران برگزار شد..

بمناسبت هفته کار و روز کارگر، مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت پتروشیمی فن آوران عصر دیروز با حضور محمد جواد بدری مدیرعامل این شرکت و سایرمدیران و روسای امور، با هدف تجلیل از مقام و جایگاه کارگران خدوم این شرکت، به دعوت اداره روابط عمومی و اموربین الملل پتروشیمی فن آوران برگزار شد. مهندس بدری، ضمن ایراد بیانات در خصوص مقام کار و منزلت کارگر، با اشاره به شرایط جاری و ضرورت افزایش تلاش بر لزوم ارتقاء سطح امید و همدلی وکوشش مجدانه تر در تمامی سطوح شرکت، بویژه جامعه کارگری که صف شکنان حوزه تولید هستند تاکید داشتند.
وی در ادامه افزود در این مقطع اهمیت حرکت با برنامه و بر اساس هدف بیش از هر زمان دیگر احساس می شود و در همین راستا اصل سازماندهی و هدفمند سازی در تمامی امور و نیز در خصوص تخصیص پاداش های انگیزشی باید مد نظر قرار گیرد تا مقام کارکنان با مسئولیت و پرتلاش بیش از پیش و به نحو شایسته تکریم گردد.
او افزود آنچه از رخداد های ناعادلانه بین المللی و اعمال تحریم ها، امروز شاهد بروز و تاثیر آن بر کشور هستیم نباید و نمی تواند خللی در عزم و اراده شما تلاش گران همیشه درصحنه صنعت ایجاد نماید و درخواست ما از آحاد شما کارگران و کارکنان گرامی وفاق و همدلی بیشتر بمنظور دستیابی به اهدافی است که برای آینده این شرکت ترسیم شده است.
در ابتدای مراسم حجه الاسلام و المسلمین آلبوغبش به تشریح منزلت و مقام کارگر در نزد خداوند متعال و پیامبر مکرم اسلام (ص) پرداختند.
در پایان این مراسم، بیست و یک کارگر برگزیده نمونه جوایز خود را از دست مهندس بدری مدیر عامل این شرکت ، حجه الاسلام و المسلمین آلبوغبش، مهندس خوان زاده مدیر مجتمع و نیز مهندس قلی پور مدیر تعمیر و نگهداری شرکت دریافت نمودند.
شایان ذکر است این مراسم بدلیل تداخل زمانی با بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز،پالایش و پتروشیمی تهران از یازدهم الی چهاردهم اردیبهشت و حضور پتروشیمی فن آوران در آن به پانزدهم اردیبهشت موکول که عصر امروز با حضور پرشور همکاران این شرکت انجام شد.

 

روابط عمومی و امور بین الملل
شرکت پتروشیمی فن آوران

۲۱۴