دومین روز نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

دومین روز نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش وپتروشیمی با استقبال بیشتر نسبت به روز نخست آن روبرو شد. صبح امروز غرفه مجموعه شرکتهای گروه تاپیکو که پتروشیمی فن آوران نیز در آن حضور دارد مورد بازدید مهندس بدری مدیرعامل شرکت فن آوران واقع گردید.
در ادامه، و با بازدید جناب آقای دکتر رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و نیز جناب آقای مهندس مخدومی مدیر عامل تاپیکو از غرفه مشترک گروه نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو)، جلسه ای با حضور ایشان و سایر مدیران عامل شرکتهای زیر مجموعه شستا در بخش ویژه غرفه ۴۶۶ بیست و چهارمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش وپتروشیمی برگزار شد.

محمد جواد بدری مدیرعامل پتروشیمی فن آوران در حاشیه بازدید از نمایشگاه، طی گفتگو با نشریه تازه های انرژی به تبیین وضعیت این پتروشیمی و برنامه های مد نظر در حوزه پایداری تولید و سودآوری و نیز زیرساخت های در دست تدوین به منظور ایفای مجدانه و اصولی تعهدات مسئولیت های اجتماعی در قبال ذینفعان پرداخت و در ادامه تحقق دستاوردهای ارزنده در این شرکت، از چشم انداز ترسیمی برای این تولید کننده مطرح متانول واسید استیک خبر داد.
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران با حضور تولید کنندگان صنایع پایین دستی نفت و گاز در محل نمایشگاه بین المللی تهران از ۱۱ اردیبهشت برپا و تا روز شنبه چهاردهم ادامه خواهد داشت.
شرکت پتروشیمی فن آوران در این رویداد بصورت مشترک با سایر شرکتهای زیر مجموعه گروه تاپیکو در غرفه ۴۶۶ سالن ۱۵، نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

روابط عمومی و امور بین الملل
شرکت پتروشیمی فن آوران

۲۵۱