ایجاد توازن نیروی انسانی با بهینه سازی توزیع و نقاط تمرکز بر مبنای شایسته سالاری با محوریت توانمندی علمی و تخصصی

انتصاب كليه متوليان امور و متصديان مشاغل در شركت پتروشيمی فن آوران بر مبنای شايسته سالاری، اولویت اهم سال 1398 می باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی فن آوران به نقل از مدیر عامل این شرکت، انتصابات کارآمد و بکار گیری توان علمی و تخصصی متناسب با مشاغل دراین شرکت، از اهم اولویت های مد نظر مدیریت برای پیاده سازی واجرا در سال رونق تولید می باشد.

محمد جواد بدری  افزود، توجه بیش از پیش به بهره وری نیروی انسانی بعنوان عامل اساسی بقا و رونق در امر تولید که همراستا با منویات مقام معظم رهبری، وجه تسمیه سال ۱۳۹۸ قرار گرفته است، از ضروریات دستیابی به هدف مهم ابلاغی  رهبری  می باشد که بدین منظور باید نخست از توان نیروهای عملیاتی و ستادی در جای صحیح آن استفاده نمود.

وی با اذعان به توانمندی مجموعه کارکنان شرکت فن آوران در عرصه های محتلف عملیاتی و ستادی، تصریح کرد با بکارگیری سیستم های مدون و برنامه ریزی صحیح می توان مبادی اتلاف توان نیروی انسانی را برطرف و با افزایش بهره وری نیروی کار زمینه رونق همه جانبه را فراهم نمود.

او گفت در سال پیش رو که طلیعه آن با میلاد مسعود مولا علی ابن ابی طالب (ع)همراه بود، صرف نظر از موانع پیش رو در عرصه تولید، که ناشی از تحریم های ناعادلانه و نیز مسائل محیطی پیرامون با احتمال تشدید نسبت به گذشته مواجه است، با تاسی از مقام متعالی آن امام همام وبا تمام قوت و توان به رفع موانع، اهتمام خواهیم ورزید که در این راه یکی از اقدامات اساسی مد نظر، در برنامه ریزی های سالجاری، ارزیابی توان علمی و تخصصی کارکنان با هدف بکارگیری بهینه آنها در بهترین جایگاه ممکن و توزیع متعادل و متناسب توان تخصصی و کاربردی نیروی انسانی در سطح شرکت خواهد بود.

وی افزود در همین ارتباط مذاکرات لازم با سازمانهای اجرایی و متخصصان امر انجام گرفته است و بزودی وارد مرحله اجرایی و پیاده سازی خواهد شد که جزئیات بیشتر در این ارتباط در آینده نزدیک اعلام خواهد گردید.

روابط عمومی و امور بین الملل

۱۹۵