پیام نوروزی جناب آقای مهندس بدری مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران بمناسبت حلول سال ۱۳۹۸

سلام علی آل یاسین

             سلام علی نوح فی العالمین

                                        سلام علی ابراهیم

                                                  سلام علی موسی و هارون

                                                                    سلام قولا” من رب رحیم

                                                                                    سلام هی حتی مطلع الفجر

                                                                                              سلام علیکم طبتم فادخلوها خالدین

همکاران محترم شرکت پتروشیمی فن آوران                                                     

مراتب تبریک و تهنیت صمیمانه اینجانب را بمناسبت حلول سالی جدید و وصول بهاری دیگر پذیرا باشید. سالی که سپری گشت سرشار از فراز و فرودهای عدیده و همراه با دستاوردهای بزرگی برای شرکت معظم فن آوران بود که بدین سبب قدردان تلاش و مساعی خالصانه شما عزیزان همکار، بوده و هستیم.

عملیات موفقیت آمیز تعمیرات اساسی واحد متانول در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷، در شرایط سخت ناشی از اعمال تحریم ها و شرایط نامساعد اقلیمی منطقه در آن مقطع، جملگی از مواهبی بود که به مدد همت و مجاهدت یکایک شما همکاران عزیز و با عنایت خداوند متعال میسر گردید.  

الطاف الهی و اهتمام مسئولانه شما گرامیان در تحقق اهداف ترسیمی، مزید علت در نیل به  توفیقات بیشتر در سال گذشته گردید. ثبت رکورد تولید و عبور از ظرفیت اسمی تولید روزانه در آبان ماه، ثبت رکورد تولید ماهیانه، قرار گرفتن مجدد در زمره صنایع سبز کشور برای باری دیگر و نیز دستیابی به رتبه شایان توجه، در میان یکصد شرکت برتر ایران از نگاه سازمان مدیریت صنعتی و مزید آن ارتقاء جایگاه شرکت به رده نخست در رتبه بندی ماهیانه پنجاه و شش شرکت پتروشیمی از منظر شاخص تحقق عملکرد نسبت به برنامه ماهیانه و بسیاری دستاوردهای عظیم و مهم، در حوزه های بازرگانی و فروش محصولات در شرایط سخت رقابتی حاضر و نیز کسب موفقیت های مالی در تحقق  سود و ارتقای ارزش سهام شرکت در بازار معاملات سهام و افزایش نظم مالی، میسر نگردید مگر در ادامه توجهات خاص ذات اقدس الهی و تلاش مجدانه  شما عزیزان.

نیک واقف هستید که در شرایط خاص حاضر، مرزی برای میزان تلاش، قائل نباید بود، اگر بناست تا موانع دشوار رقابت در فضای ناعادلانه موجود در عرصه جهانی را چون گذشته با موفقیت سپری نمائیم، که یقین داریم، براین مراد، عظم راسختان را جزم نموده اید و از هیچ کوششی فرو گذار نخواهید نمود.

یاران دیرین و همراه، امید وافر داریم در سال پیش رو شاهد تکرار دستاوردهای گذشته با جلوه و نمادی متجلی تر، همگام با مساعی ارزشمندتان باشیم. اهداف را با الهام از اقدامات گذشته، و رفع نقاط ضعف و تکیه بر توانمندی های علمی و عملی یکایک شما کارکنان و با باور به روح ایثار و فداکاری مستدام شما عزیزان، متعالی تر، تعیین و افق چشم انداز شرکت را پرفروغ تر از گذشته بنا می گذاریم، تا به اثبات برسانیم شور حماسی تلاشگران عرصه صنعت پتروشیمی را در میادین سخت.

سال پیش رو را با این امید آغاز و برای توفیق شما عزیزان در کلیه امور زندگی و عرصه حرفه ای، دست دعا به درگاه ایزد قادر متعال بر خواهیم افراشت، تا عزت و صحت و سلامت شما یاران و اعضای محترم خانواده معظمتان را، که به حق پشتیبان اصلی شما و شرکت پتروشیمی فن آوران، در دستیابی به موفقیت ها، پس از خداوند سبحان هستند، بیش از پیش شاهد باشیم.

سال ۱۳۹۸ را سال پیروزی، بهروزی، مهر ورزی، موّدت، وفاق، همدلی و آرامش خاطر برای کلیه همکارن عزیز مسئلت دارم.

نوروزتان پرفروغ

محمد جواد بدری

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره

۱۶۴