با حکم مدیرعامل تاپیکو ؛ محمدرضا علیمردان مدیرعامل پتروشیمی فارابی شد

مهندس محمود مخدومی طی حکمی مهندس محمدرضا علیمردان را به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پتروشیمی فارابی منصوب کرد.

به نقل از روابط عمومی تاپیکو، محمدرضا علیمردان دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی از دانشکده مهندسی شیمی دانشـگاه صنعتی امیرکبیر و کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر از دانشکده فنی دانشگاه تهران بوده و هم اکنون در حال نگارش پایان‌نامه دکترای تخصصی در رشته مدیریت قراردادهای بین‌المللی نفت و گاز از دانشگاه علامه طباطبائی است.

از جمله سوابق علیمردان می‌توان به مدیرعاملی شرکت آرین یار پترولیوم و عضویت در هیئت مدیره شرکتهای فعال در حوزه بالا دستی نفت از جمله شرکت مهندسی و توسعه انرژی کاران پارسیان، مدیریت احداث و توسعه رادیکتا سپهر، مشارکت ایرانی آلمانی پترو سرویس پارسیان کیش و مشارکت ایرانی روسی تات ایران اویل اشاره کرد.

وی پیش از این مدیرعامل شرکت پترویکتا انرژی بوده مدیرعاملی شرکت‌های کسا، توران تو و فکور مغناطیس اسپادانا و… از دیگر سوابق وی به شمار می رود.

در همین ارتباط آقایان بنی اسدی و یاسین بدری بعنوان اعضای هیئت مدیره شرکت فارابی به نمایندگی از تاپیکو و پتروشیمی فن آوران منصوب گردیدند تا با تکمیل ترکیب هیئت مدیره این شرکت زمینه رشد و شکوفایی مورد انتظار از فعالیت های مسبوق به سابقه این شرکت فراهم گردد.

مراسم معارفه اعضای جدید هیئت مدیره و مدیر عامل پتروشیمی فارابی صبح امروز با حضور مهندس فرشاد اسفندیاری در محل سایت صنعتی فارابی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر صورت گرفت.

پتروشیمی فارابی تولید کننده سالانه ۵۰ هزار تن دی اکتیل فتالات و ۱۵ هزار تن انیدرید فتالیک است و در مجموع ۱۵ درصد از تولید D.O.P و ۳۵ درصد از P.A.F کل کشور را تامین می‌کند. ۴۹ درصد از سهام این پتروشیمی متعلق به شرکتهای عضو هلدینگ تاپیکو می باشد.

روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی فن آوران

۲۲۹