پتروشیمی فن آوران در جمع شرکتهای برتر ایرانی در پنجمین همایش ملی جایزه شرکتهای برترTOPEX

شرکت پتروشیمی فن آوران مفتخر به دریافت تندیس شرکت برتر در سال١٣٩٧

جشنواره ملی سالانه برترین شرکتهای ایران همایشی است که هر ساله به منظور تقدیر از شرکتهای برتر سال در بیست گروه رقابتی تولیدی ، خدماتی و تجاری برگزار میشود ‌.
این جشنواره هر سال با حضور نمایندگانی از وزارتخانه های مرتبط و مدیران تشکلهای اقتصادی میزبان فعالان اقتصادی و اصحاب رسانه است.
کمیته داوری جشنواره با بهره گیری از تیمی مجرب از اساتید دانشگاه و کارشناسان صنعتی – تجاری – بانکی – بیمه ای – و سایر رشته ها خصوصا متخصصین رشته های فنی – مهندسی اقدام به انتخاب شرکتهای برتر هر گروه از میان شرکتهای حضور یافته در فراخوان مینماید .
در پنجمین دوره این همایش که صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور نمایندگان شرکتهای تولیدی و خدماتی ایرانی و نیز اصحاب رسانه برگزار گردید،پتروشیمی فن آوران برای بار دیگر توانست در جمع برترین های صنایع تولیدی ایرانی در کنار شرکتهایی همچون شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) قرار بگیرد.
طرحهای توسعه ای ، اشتغالزایی ، بهره وری ، سطح استفاده از فن آوری های روز ، شیوه های نوین در تجارت ، پروژه ها و محصولات موفق ملی ، جوایز جهانی ، استفاده از مواد اولیه تولید داخل، حجم صادرات و نقش و جایگاه شرکت در اقتصاد ملی از جمله معیار ها و ملاکهای بررسی و انتخاب در کمیته داوری این جشنواره بوده است.
پتروشیمی غدیر و پتروشیمی مروارید از جمله شرکتهای برگزیده این همایش بودند.
رئیس کمیسیون اقتصادی اتاق بازرگانی ایران و عراق در این همایش گفت بازار گسترده و مساعد کشور دوست و همسایه،عراق،پتانسیل فعال و مناسبی برای گسترش روابط تجاری و صدور دانش فنی و محصولات تولیدی را فراهم آورده است که با توجه به مزیت رقابتی همسایگی با ایران مورد توجه کافی واقع نمی گردد و فرصت از دست رفته را به سهولت به سایر کشورها نظیر چین و ترکیه واگذار نموده است و با دعوت از کلیه شرکتهای تولید محصولات و خدمات ابراز امیدواری کردند شاهد افزایش سهم صادرات ایران به عراق باشیم.
در پایان مراسم با اهدا تندیس شرکتهای برتر از تلاش فعالان تولیدی صنعتی و خدماتی کشور تجلیل شد.
مهندس کریمی عضو هیئت مدیره شرکت پتروشیمی فن آوران و معاون بازرگانی این شرکت ،ضمن تقدیر از تلاش کلیه عوامل ساعی به نمایندگی از ایشان تندیس برتری این شرکت را دریافت کردند.
۲۱۹